Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Bar Bar Black Sheep

Bar Bar Black Sheep vyvinutý spoločnosťou Microgaming má 3 valce a 1 stávkovú líniu a hlavnou témou sú zvieratá. Tento video automat prináša divoké symboly aj násobiča. Ponúka skvelé výplaty až do maximálnej hodnoty 1600 kreditov. Ak ste nikdy nehrali v on-line kasíne, toto je naozaj dobrý začiatok. Výherný automat Bar Bar Black Sheep sú vhodné pre začiatočníkov, ale tiež ponúkajú jednoduchú, nijako strategickú hru pre skúsených hráčov.

Hľadajte čiernu ovcu a ukrytý Jackpot

V hre nájdete jeden špeciálny symbol, ktorý vám zaistí až tri bonusy naraz! Ovca funguje ako WILD symbol na iných automatoch. Prvou funkciou tejto ovce je nahradenie akéhokoľvek symbolu, ktorý vám chýba do výhernej kombinácie. Druhou funkciou, sú bonusové kredity. Ak vám táto ovca padne, očakávajte aj zväčšenie vášho herného konta. Ak padne dostatočný počet oviec, môžete vyhrať aj Jackpot.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Bar Bar Black Sheep a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Bar Bar Black Sheep
Game Platform Microgaming
Lines 15
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo