CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Bambusový les plný výhier

Zvedavé pandy vám odhalia svoje tajomstvá na 3 valcovom automate Wacky Panda od tvorcov spoločnosti Microgaming s jednou výhernou líniou. Kto by si nezamiloval tie roztomilé čierno-biele obrovské medvedíky, ktoré vám roztočia pred očami bonusovú hru. Vyskúšajte svoje šance v bambusovom lese plnom pánd a užívajte si štedré výhry už dnes. Okrem nich nájdete na valcoch ovocné symboly. Hrací automat Wacky Panda je farebne zladený, grafika ázijskej karikatúry je zaujímavá.

Bambusový les plný výhier od pánd

Vyššie hodnoty ponúka 5 roztomilých pánd a najvyššia hodnota panda dáva maximálnu výhru až 1111 násobku. A základné symboly ovocia ako hrozno, banány a vodné melóny tvoria tri symboly nízkej hodnoty. Kombinácia klasiky a zvierat sú skvelé možnosti, ako si dopriať skutočne pestré výhry počas každého dňa. Aj vy si môžete vychutnať skvelú ázijsku chuť všetkých bonusov, ktoré nájdete na automatovej hre Wacky Panda s množstvom fantastických výhier. Víťazné výhry sa vyplácajú len do najvyššej kombinácie, a ak máte víťaznú kombináciu, zvýrazní sa to na valcoch.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Bambusový les plný výhier a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Wacky Panda
Game Platform Microgaming
Technology Flash
Reels 3
Lines 1
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Automaty Online

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply