Balloonies Farm

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Balloonies Farm

Zahrajte si hru plnú farebných balónikov, kde je pripravených množstvo špeciálnych prvkov, ktoré pomôžu aj pre vás získať bohatú odmenu. Správna kombinácia bonusov a funkcií ukáže jedinečný pohľad so sveta rozprávkových výhier. Hracie automaty Balloonies Farm ponúkajú hráčom stretnúť sa s niektorými zvieratami, ktoré sú o niečo bližšie k domovu tým, že sa pozerajú do prostredia farmy vďaka postavám zvierat, ktoré stvárňujú. Balónová farma plná hospodárskych zvierat otvára cestu k nenaplnenému snu každým roztočením v online kasínach.

Určite sa nezabudnite pozrieť na zaujímavú ponuku online kasínových hier tu na našej stránke. Pre tých, ktorí majú šťastie, máme v našom bočnom paneli skvelý zoznam všetkých online kasín, kde nájdete aj najnovšie novinky a prehľady bonusov v kasíne. Pozrite si tiež aj hracie automaty ktoré sú v kategóriách ruleta a video automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Balloonies Farm a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Balloonies Farm
Game Platform IGT
Technology Flash
Symbols A, K, Q
Rows 3
Reels 5
Lines 20
Game Features Floating Reels, Star Multiplier
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online