CodeCapital.WordPress.Core.Models.Post..FeaturedImage.Alt

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Balloonies

Hracie automaty Balloonies od tvorcov spoločnosti IGT sú veľmi zábavné vďaka nafukovacím zvieratkám, ktoré v ňom stretnete. Hra ponúka 20 stávkových radov a 2 úžasné nové funkcie. Okrem kartových symbolov tam nájdete rôzne nafukovacie zvieratká opičku, žirafu, sloníka, ale aj špeciálne symboly ako wild a bonus, ktoré zvýšia vaše šance na výhru. Vďaka vznášajúcim sa valcom vždy symboly z výhernej kombinácie puknú a zmiznú, načo zhora sa na ich miesta znesú nové symboly.

Každé roztočenie valcov znamená vyššiu výhru

Ďalšou skvelou funkciou v automate Balloonies je hviezdny násobiteľ, ktorý dokáže v rámci hlavnej hry zvýšiť vašu výhru až 25-krát a počas bonusových kolies s roztočením zadarmo dokonca až 30-krát. Bonusová hra s roztočením zadarmo sa spustí, keď sa na valcoch objavia 3 voľne umiestnené symboly bonusu, čiže 3 balóniky. Vašou úlohou je jeden z nich prepichnúť, a odhaliť tak úvodný počet obdržaných roztočení zadarmo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Balloonies a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Balloonies
Game Platform IGT
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 1.00 / 100.00
Maximum Win 2 000.00
Lines 20
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply