Výherné automaty Avengers

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Avengers

Spoločnosť Playtech prináša automat, v ktorom sa inšpirovala skupinou hrdinov z marvelových komiksov. Pripravte sa na adrenalín plný zábavy, kde sa môžete zapojiť k obľúbeným hrdinom a vybojovať si tak úžasný jackpot. Hracie automaty Avengers ponúkajú množstvo bonusových funkcií, roztočení zadarmo a násobitele, ktoré hráčom poskytnú neuveriteľné šance na získanie výhier. Zaujímavosťou hry je 5 bonusových funkcií, ktoré sa dajú aktivovať počas hlavnej hry a zvýšiť tak vašu stávku na líniu až 200x.

Toľko jackpotov ste pokope nevideli

Keď si na valcoch výherného automatu Avengers vytočíte tri a viac symbolov loga Avengers počas hlavnej hry, aktivujete tak funkciu "Nástenka hrdinov". Pred vami sa objaví hracie pole s 20 symbolmi Avengers, z ktorých si musíte vyberať tak dlho, až kým nájdete troch rovnakých hrdinov, potom sa odštartuje príslušná voľná hra.

Automatová hra Avengers obsahuje aj progresívny jackpot. K dispozícii je viacero úrovní tohto jackpotu, ktoré sa nazývajú Power, Extra Power, Super Power a Ultimate Power. Získajte ktorýkoľvek z týchto jackpotov po spustení hry s jackpotom, kde bude výhra jedného z nich určite vaša. Prezrite si aj kategóriu Klasické Hracie Automaty a Rulety na našej stránke.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Avengers a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title The Avengers Assemble
Game Platform Playtech
Reels 5
Lines 25
Free Spins Yes
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hracie Automaty Zadarmo TV