Ave Caesar

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Ave Caesar

Hrací automat Ave Caesar od tvorcov hazardných hier Leander Games je inšpirovaný rímskym hrdinom Cézarom. K dispozícii na piatich valcoch je dvadsať výherných línií.

Hra disponuje náhodnými mibonusových funkciami, ktoré zdôrazňujú farebnú politickú a vojenskú kariéru Caesara. Mohutná rímska ríša môže byť dávno preč, ale jeho vplyv je stále cítiť v rôznych oblastiach života. Presuňte sa späť v čase a staňte sa hrdinami na online valcoch automatu ešte dnes. Samotný Caesar je zároveň wild symbol a nahradí všetkých ostatných, aby pomohol vytvárať víťazné kombinácie.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Ave Caesar a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Ave Caesar
Game Platform Leander Games
Jackpot Yes
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Lines 20
Min / Max Bet 0.20 / 40
Reels 5
Rows 3
Theme The Roman empire
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry