Automaty Reel Gems

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Reel Gems

V hre Reel Gems spoločnosť Microgaming spracovala veľmi známu a obľúbenú tému drahých kameňov, s ktorou sa môžeme stretnúť v mnohých automatových hrách. Hra má 5 valcov, na ktorých sa zjavujú symboly a až neuveriteľných 243 výherných línií.

Stávky

Na jeden valec môžete staviť až 10 coins a počet coins stavených na celé otočenie je 25 násobkom coins vložených na jeden rad. Z toho vyplýva, že na jedno otočenie môžete staviť maximálne 250 coins. Mince majú rôznu hodnotu, teda od 0,01- 0,50 Eur.

Aký je Reel Gems

Pozadie valcov tvorí saténová látka, čo ešte viac zlepšuje atmosféru luxusu a bohatstva. Názov hry nad valcami je tiež vykladaný diamantmi a v pozadí hrá jemná klavírna hudba, ktorá však prestane hrať vždy keď sa valce automatu zatočia. Okrem obrovských farebných drahých kameňom tu môžeme nájsť aj základné kartové symboly, teda 9, 10, J, Q, K a A.

Symboly v hre

Wild- symbol v tejto hre je logo hry Reel Gems, to znamená, že funguje ako násobiteľ všetkých Vašich výhier. Dôležité pri tomto symbole však je, že sa zjavuje iba na valcoch 2 a 4. Ďalší symbol, ktorý tu môžem nájsť je Scatter- symbol. Tým je zlatý prsteň ozdobený diamantmi. Okrem toho, že sa nemusí zjaviť na aktívnej výhernej línii aby doplnil výhernú kombináciu aj spúšťa voľné Bonusové kolá. Tieto bonusové kolá alebo inak povedané Free Spins sa aktivujú po nájdení troch Scatter- symbolov kdekoľvek na valcoch. Počet voľných kôl je pätnásť a všetky Vaše výhry počas nich budú dokonca až strojnásobené. Z toho vyplýva, že maximálne počas nich môžete vyhrať až 120 000 coins. Ak sa Scatter- symboly objavia na valcoch aspoň dva, získate odmenu vo výške až do 100 coins.

Špeciálna funkcia

Ojedinelou funkciou je takzvaná funkcia „respin“, ktorú tvorcovia hry prezentujú v úvodnom klipe so sloganom „Niekedy na víťazstvo potrebujete len jedno otočenie“. Pod každým valcom na hracej obrazovke je jedno tlačidlo Respin, a to Vám umožňuje na konci každého kola otočiť ešte jedným ľubovoľným valcom, aby ste mali väčšiu šancu na výhru. keďže v tejto hre Reel Gems je až 243 výherných línií, je pravdepodobnosť nájdenia výhernej kombinácie veľmi vysoká.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Reel Gems a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Reel Gems
Game Platform Microgaming
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 8/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo