Automaty online Reel Rush

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Reel Rush

Net Entertainment sa snaží svoje hry automaty online vybavovať neustále sa vyvíjajúcimi novými technológiami a medzi inými ponúka aj softvér hry, ktorá si od začiatku svojho uvedenia na trh, keďže ide o novinku, získala svoje miesto. Je ňou online automat Reel Rush. Ide o jednu z najinovatívnejších hier na trhu. Hra má päť valcov a vložiť sa do tejto skvelej hry plnej zaujímavých animácií, zvukov a efektov dá vklad v rozmedzí od 50 centov do 100 eur. Spolu je k dispozícii 10 stávkových úrovní. Symbolmi sú hlavne rôzne druhy ovocia, ako napríklad melóny, jahody, černice, kivi, ananásy a citróny. Dalo by sa teda povedať, že patrí medzi ovocné automaty.

Okrem nich je v tejto hre aj symbol hviezdy, ktorá v hre tiež plní svoju funkciu, a to ako Joker a zakrýva iné symboly, ktoré na rozdiel od nej majú výherný motív. Ak sa prepracujete do náročnejších úrovní, určite sa Vám odkryjú všetky obrázky. Neobvyklé pri hre Reel Rush je, že sa na obrazovke objaví až päť pod sebou ležiacich rád a nie 3 alebo zvyčajné 4. Na vonkajších valcoch sa Vám objaví len jeden symbol, na 2 a 4 valci sú to symboly 3 a na tom prostrednom valci, budete mať odkrytých dokonca všetkých 5 symbolov naraz. Teda nie všetky rady sú voľné. Ak sa však nejaká kombinácia naplní, ukryjú sa niektoré symboly za hviezdy a až spomínaným naplnením sa tie dajú odstrániť a uvoľnia tak miesto v rade.

Ako hrať Reel Rush

Začiatok hry prebieha nekomplikovane s 45 výhernými možnosťami. No stačí jedna a máte voľné točenia a s nimi ďalšie núkajúce sa možnosti výhry. Neuveriteľných 3125 výherných možností je ich maximálna výška, no každým voľným točením, ste stále bližšie k získaniu jednej z nich. Na jednu hru môžete dosiahnuť maximálne 5 voľných točení. Ak vyhráte týchto 5 voľných točení a dosiahnete v jednej rade 5 výherných kombinácií, získavate ďalších 8 voľných kôl, a to je predsa cieľom. Na štartovanie nových kôl nie je potrebný žiaden nový vklad. Lebo každá nová šanca roztočiť automat alebo resp. hru, môže znamenať aj okamžitú výhru. Získať môžete až dokopy 480 000 mincí, stačí si len vyskúšať pár kôl a výhra môže byť práve Vaša. No dôležitá je aj zábava pri hre a tej si tu užijete dostatok. Reel Rush ponúka aj Re-Spins, ktoré sú hlavným Feature-bonusom. A Wild-symbolom, teda Jokerom je zasa spomínaná zlatá hviezda, ktorá nahrádza ostatné základné symboly. Tento jedinečný automat online, v ktorom sa snúbi staré s novým určite stojí za pokus.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Reel Rush a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Reel Rush
Game Platform NetEnt
3D No
Bet Levels 10
Coin Values 0.01
Free Spins Yes
Game Features Growing play area, Re-spins
HD Yes
Jackpot No
Min / Max Bet 50 / 500 virtual coins
Reel Type Spinning symbols
Reels 5
Rows 5
Symbols Fruit machine game symbols
Technology HTML5
Theme Innovative fruit machine game
Ways to Win 3125
Lines up to 3125
Wheels 5
Graphics 9/10
Sound Effects 9/10
Entertainment 9/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo