Automaty hry Go Bananas

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty hry Go Bananas

Vitajte vo výhernej džungli!

Na tejto 5 valcovej a 3 riadkovej automatovej hre na Vás čakajú výherne chutné ovocné plody ako ananás, slivky, limetky, ale i veľké ružové diamanty, totemy a hlavne bláznivé opice. Točenie valcami je sprevádzané veselou džungla hudbou, ktorú si určite obľúbite. Je príjemné sa aspoň na chvíľu ponoriť do iného sveta, na prvý pohľad a prvé počutie veselého a hravého.
Ak ste skutočný hráč v online kasínach na Vás čakajú miliónové jackpoty na automate Money mad Monkey.
Go Bananas automaty hry má 20 stávkových riadkov, na ktorých je 5 rôznych symbolov bláznivej opice, tzv. "Wild Monkey". Tieto bláznivé opice aktivujú divoké symboly, tzv. "Wild". Podľa toho, ktorá opica sa Vám zobrazí, premení sa niekoľko príslušných okolitých políčiek na symbol wild a Vy vyhrávate. Napríklad, ak sa Vám podarí vytočiť divokú gorilu, zmení sa 5 symbolov na Wild. Pri divokom orangutánovy 4 symboly, divoký pavián zmení 3 symboly zvisle, divoký langúr 3 symboly vodorovne a pri divokom okáľovi sa zmenia 2 symboly vodorovne alebo zvisle.

Tak neváhajte a dovoľte džungli, aby Vám priniesla jackpoty o akých sa Vám na Slovensku ani nesníva.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Automaty hry Go Bananas a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre