Automaty hry Go Bananas

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Automaty hry Go Bananas

Vitajte vo výhernej džungli!

Na tejto 5 valcovej a 3 riadkovej automatovej hre na Vás čakajú výherne chutné ovocné plody ako ananás, slivky, limetky, ale i veľké ružové diamanty, totemy a hlavne bláznivé opice. Točenie valcami je sprevádzané veselou džungla hudbou, ktorú si určite obľúbite. Je príjemné sa aspoň na chvíľu ponoriť do iného sveta, na prvý pohľad a prvé počutie veselého a hravého.
Ak ste skutočný hráč v online kasínach na Vás čakajú miliónové jackpoty na automate Money mad Monkey.
Go Bananas automaty hry má 20 stávkových riadkov, na ktorých je 5 rôznych symbolov bláznivej opice, tzv. "Wild Monkey". Tieto bláznivé opice aktivujú divoké symboly, tzv. "Wild". Podľa toho, ktorá opica sa Vám zobrazí, premení sa niekoľko príslušných okolitých políčiek na symbol wild a Vy vyhrávate. Napríklad, ak sa Vám podarí vytočiť divokú gorilu, zmení sa 5 symbolov na Wild. Pri divokom orangutánovy 4 symboly, divoký pavián zmení 3 symboly zvisle, divoký langúr 3 symboly vodorovne a pri divokom okáľovi sa zmenia 2 symboly vodorovne alebo zvisle.

Tak neváhajte a dovoľte džungli, aby Vám priniesla jackpoty o akých sa Vám na Slovensku ani nesníva.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Automaty hry Go Bananas a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre