Automatové hry Seven high

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Seven High

Výherný automat Sevens High je od známej spoločnosti Quick spin. Táto spoločnosť je aj zárukou, že hra bude mat dobrú úroveň, bude vzrušujúca a RTP bude tiež veľmi vysoké.

Keď si výherný automat zapneme, zistíme, že po grafickej stránke je automat výborne spracovaný a hudba nám navodí atmosféru nočného klubu. Hrá sa s 5 valcami a 25 radmi. Výherný automat ponúka aj množstvo známych funkcií, ako napríklad: free spin (točenie zadarmo), wild symboly a lucky seven.

Symboly

Symboly sú farebné a veselé tak Vám ich trocha predstavíme.
Nízke výhry Vám zaručia symboly ako: čerešne, pomaranče, citróny a slivky.
Stredne výhry Vám zaručia symboly ako: modra 7, zelená 7, červená 7, zvončeky a hviezdy.

Samozrejme že tie najväčšie výhry Vám zabezpečia zlaté symboly Wild (modra 7, zelená 7, červená 7 a zlatý symbol Wild) a ikona Bonus.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Seven High a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Seven High
Game Platform Quickspin
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 0.25 / 100
Lines 25
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo