Atlantis thunder

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Atlantis Thunder

Hrací automat Atlantis Thunder od vývojárov hazardných hier Kalamba Games vás zavedie do strateného mesta Atlantis. Raj plný tajomstiev je ovládaný mocným bohom Poseidonom. Staré mesto v štýle Atlantis Thunder sa nachádza v krištáľovo modrých vodách a zrúcaninách obývaných bohom Poseidonom spolu s očarujúcimi morskými tvormi.

Víťazstvo šťastia sa môže cítiť tak božsky od švédskeho návrhára kasíno hier Net Entertainment vám dal šancu zažiť to s ich starovekým gréckym tematickým automatom Divine Fortune. Ten vás zavedie do výšok na horu Mount Olympus, kde vám umožní zozbierať mince a jackpot bonusové koleso.

Disponuje unikátnou sadou valcov, ktorá sa skladá zo šiestich, pričom na každom z nich je iný počet riadkov. Stredné dva valce sa skladajú z piatich radov, zatiaľ čo druhé a štvrté valce obsahujú štyri rady a vonkajšie valce obsahujú tri rady. Toto unikátne nastavenie automatu umožňuje masívne získať skvelých 3600 spôsobov výhier. V tomto kráľovstve online nájdete jedinečný bonus Hyper, tri bonusové jackpoty a extra hry zadarmo.

Navštívte stratené mesto v Atlantis Thunder

Nájdete tu množstvo špeciálnych symbolov, tiež červenovlasú morskú pannu, ako aj dvoch mužských bojovníkov. Symbol divokej zveri je perla, ktorá nahrádza všetky bežné symboly okrem špeciálnych. Bonusový symbol predstavuje veľký vstup do podmorského raja.

Prostredníctvom zaujímavých funkcií je k dispozícii vysoký potenciál na odmeny v online kasínach. Wild symboly fungujú ako multiplikátory, čím sa zvyšuje vzrušenie pre následné odmeny. Preplávajte sedem morí s Atlantis Thunder ešte dnes.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Atlantis Thunder a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Atlantis Thunder
Game Platform Kalamba Games
Ways to Win 3 600
Technology HTML5
Reels 6
Jackpot Yes
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry