Asteroids Slot

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Asteroids

Asteroids s témou vesmíru na piatich valcoch video automatu ponúka až 720 výherných línií. Vďaka špeciálnym symbolom Expanding Wilds, Sticky Wilds a Free Spins môžete získať ešte vyššie výhry na váš hráčsky účet.

Nastal čas na pravé dobrodružstvo vo vesmíre

Dokonale vtipná grafika a zaujímavá téma vám doprajú spolu so zaujímavými bonusmi zaručene skvelé výhry online. K dispozícii máte laser, ktorý vám dokáže odhaliť 3 bonusové hry, kde každá z nich má rôzne hodnoty s množstvom šancí na výhru. Dobrodružná výprava do vesmíru na hracom automate Asteroids odhalí tajomstvá v podobe výhier.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Asteroids a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Asteroids
Game Platform Pariplay
Ways to Win 720
Technology HTML5
Reels 5
Min / Max Bet 0.50 / 25
Game Features Multipliers
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 4/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online