Ark Of Mystery

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Ark Of Mystery

Päť valcový video automat Ark of Mystery od poskytovateľov softvéru Quickspin ponúka dvadsať výherných línií a opisuje príbeh hrdinky Anny. Hra plná tajomstva a umeleckého štýlu zahŕňa atraktívny špeciálny multiplikačný symbol na 5. valci, ktorý dramaticky zvyšuje vaše šance na výhru veľkých odmien až 22 násobky v online kasínach. Pripojte sa k príbehu Anny cez starodávnu egyptskú legendu, keď preberá prekliatie starých faraónov, aby odomkli stratené poklady starovekého kráľovstva.

Ak patríte medzi nadšencov tajomných pokladov egyptských pyramid, teraz ste na správnom mieste. Objavujte starobylé zrúcaniny pyramid a odneste si svoje odmeny online. V hre nájdete symboly nižšej hodnoty hracích kariet, ale taktiež egyptské artefakty v modrej, fialovej a červenej farbe. Najvyšším plateným symbolom je hrdinka Anna. Divoký symbol je archa, ktorá nahrádza všetky symboly a objavuje sa len na druhom, treťom a štvrtom valci. Hrací automat Ark Of Mystery s egyptskou tématikou vám ponúkne šancu vyraziť na dobrodružnú cestu s hrdinkou Annou a pomôcť jej odomknúť niektoré starobylé poklady.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Ark Of Mystery a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Ark Of Mystery
Game Platform Quickspin
Rows 3
Reels 5
Lines 20
3D Yes
Coin Values 0.20
Free Spins Yes
HD Yes
Jackpot Yes
Technology HTML5
Wheels 5
Graphics 9/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Automaty Online