Arctic Valor

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Arctic Valor

Fantastická téma, plná ľadových prekážok vás čaká na video automate Arctic Valor od vývojárov Microgaming. Hra má k dispozícií niekoľko špeciálnych  funkcií, vrátane bonusu s voľnými otočeniami a funkciou Falling Icicle.

Na šiestich valcoch hracieho automatu môžete získať skvelých 4 096 spôsobov výhier na online automate. Samotné symboly Arctic Valor sú navrhnuté fragmenty pancierových, ľadových a zimných tématických symbolov.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Arctic Valor a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Arctic Valor
Game Platform Crazy Tooth Studio
Ways to Win 4096
Technology HTML5
Rows 4
Reels 6
Game Features Multipliers
Graphics 4/10
Sound Effects 4/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Hazardné Hry Peniaze