Arcader

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Arcader

Zaspomínajte si a presuňte sa trochu v čase pred x rokmi na výhernom automate Arcader, ktorý na 3 valcoch ponúka 15 výherných línií. Je vytvorený spoločnosťou ThunderKick. Má skvelo spracovanú retro grafiku a ponúka symboly, z ktorých skladáte výherné kombinácie, tieto majú podobu ovocia. Sú to napríklad čerešne, pomaranče či slivky a samozrejme množstva ďalších.

Mega výhry na Arcader

Zo špeciálnych symbolov tam nájdete tajomnú hru, bonusovú hru a symboly Wild:

  • Tajomná hra sa spustí, ak získate aspoň 3x tajomný symbol (spoznáte ho podľa písmena M) Ak získate tajomný symbol 4x otvorí sa tajomná hra a výhra z nej sa zdvojnásobí. Keď sa vám podarí mať tajomných symbolov 5, výhra sa znásobí dokonca 6x. Samotná hra prebieha tak, že otvárate boxy a z nich zbierate tajomnej výhry. Tajomná hra sa zavrie vtedy, keď pozbierate všetky výhry, alebo otvoríte prázdny box.
  • Keď vám padnú aspoň 3 symboly bonusu (označené písmenom B), získate 9 otočení zadarmo, a spustí sa bonusová hra. Ak získate 4 bonusové symboly, znásobí sa vám výhra 3x, keď objavíte 5 bonusových symbolov, znásobí sa až 9x. Pri každom zatočení v bonusovej hre môžete na troch prostredných valcoch získať jeden stály symbol. Tento symbol zostáva na svojej pozícii až do konca bonusovej hry a môže nahradiť akýkoľvek iný symbol z hry.
  • Symboly Wild tu nájdeme dvojakého typu. Symbol Wild, ktorý nahrádza akýkoľvek iný symbol v hre (označený písmenom W) a Scatter symbol, ktoré sa roztiahne cez celý valec a výrazne zvýši šancu na zloženie výherného riadku.

Vaše výhry sa tak zvýšia vďaka špeciálnym funkciám, ktoré ponúkajú automaty Arcader v kasínach s licenciou.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Arcader a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Arcader
Game Platform Thunderkick
3D No
Bet Levels 1
Coin Values 0.01
Free Spins Yes
Game Features Mystery game, Expander, Bonus game
HD Yes
Lines 10
Reel Type Combination of retro fruit machine and a video slot
Reels 5
Rows 3
Symbols Fruit symbols
Technology HTML5
Ways to Win 10
Jackpot No
Wheels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo