Automatová hra Arabian Nights

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Arabian Nights

Automatová hra Arabian Nights má päť herných valcov a desať výherných línií. Získať v ňom môžete progresívny jackpot a zahrať si zaujímavé bonusové hry. Taktiež tu nájdete Scatter a Wild symboly.

Bonusy

V automatovej hre Arabian Nights je Wild symbol arabský muž a v re znásobuje Vaše výhry, v prípade, že sa objaví vo výhernej kombinácii. Taktiež dokáže priniesť jackpot, ak sa ich objaví na valcoch až päť naraz.

Progresívny jackpot je určite najväčším lákadlom tejto hry. Vďaka nemu môžete získať mnoho viac peňazí ako v základnej hre. Tak, ako každý iný progresívny jackpot, aj tento sa spúšťa náhodne, v prípade, že máte nastavenú najvyššiu stávku. Okrem toho, jeho výšky každým dňom narastá. Scatter symbol v automatovej hre Arabian Nights je olejová lampa. Tri alebo viac týchto symbolov hocikde na piatich valcoch Vás prenesie do voľných kôl, ktorých získate hneď na začiatku pätnásť.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Arabian Nights a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Arabian Nights
Game Platform NetEnt
Technology Flash
Rows 3
Reels 5
Reel Type Spinning video slot reels
Maximum Win Progressive changing jackpot
Lines 10
HD No
Theme Based on the Arabian nights fairy tales
3D No
Bet Levels 1
Free Spins Yes
Game Features Wild substitutions
Jackpot Yes
Wheels 5
Graphics 5/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 7/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hracie Automaty Zadarmo