Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Apollo

Rímska ríša inšpirovala tvorcov automatových hier Apollo, ktoré si môžete zahrať bez akéhokoľvek vkladu, kde s funkciou všemohúceho Slnka, bonusových symbolov a vďaka progresívnemu jackpotu dosiahnete vrchol víťazstva. Staňte sa odvážnym bojovníkom a získajte roztočením valcov najvyšší jackpot tejto hry.
Vychutnajte si výhľad spolu s bojovníkom stojaceho na stráži na starobylé budovy a kamenné cesty v rímskej ríši.

Lukratívny progresívny jackpot vám leží pri nohách

Zahrajte si päť valcový video automat Apollo s dvadsiatimi výhernými líniami, ktorý vám vybojuje miliónový jackpot.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Apollo a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Apollo God of the Sun
Game Platform Leander Games
Free Spins Yes
Jackpot Yes
Reels 5
Rows 3
Technology HTML5
Graphics 8/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo Automaty Online