Angel Or Devil výherné hracie automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Angel Or Devil

Automaty Anjel alebo Diabol vám umožňujú si vybrať z anjelských, alebo z diabolských výhier. Playtech ponúka tento skvelý automat plný vzrušenia, živých farieb a grafiky. V hre stretnete so špeciálnych symbolov wild, scatter, roztočenia zadarmo a náhodnú bonusovú akciu.

Anjel s Diablom rozdávajú skvelé výhry

Témou automatovej hry Angel Or Devil je dobro a zlo, v kde stretnete symboly ako Anjel, diabol, číslo 7 a symboly kariet od 10 až po eso. Obaja anjel aj diabol sú wild symboly, a dokážu nahradiť všetky ostatné symboly na valcoch okrem symbolov scatter. Diabol tiež násobí všetky výplaty 2X. Anjela môžete vidieť v ľavom hornom rohu hracej plochy s pekným úsmevom, zatiaľ čo diabol sedí v pravom dolnom rohu s úškrnom na tvári a vidlami v ruke. Video automat Angel Or Devil je vybavený progresívnym jackpotom.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Angel Or Devil a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Angel or Devil
Game Platform Ash Gaming
Wheels 5
Theme Innocence or Temptation
Technology Flash
Rows 3
Reels 5
Lines 20
Jackpot No
HD No
Game Features Re-Spins
Free Spins Yes
Coin Values 0.10
3D No
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo