Hľadajte poklady starovekého Egypta

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Hľadajte poklady starovekého Egypta

Hľadajte poklady starovekého Egypta na päť valcovom hracom automate Ancient Egypt od vývojárov Pragmatic Play. Hra disponuje s funkciou Bonus Game, s ktorou môžete vyhrať peňažnú cenu až do výšky 500 násobku svojho podielu, alebo spustite kolo voľných otočení, ktoré sa dodávajú so špeciálnymi rozširujúcimi sa symbolmi. Rozlúsknite tajomstvo, ktoré nikdy nemôže byť uspokojivo zodpovedané, pretože skryté egyptské pohrebné útvary skryté pieskom času sú ťažko pochopiteľné. Presuňte sa späť v čase, kedy králi vzali svoje zlato a poklady do posmrtného života, môžu dnes hráči získať svoje bohatstvo.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Hľadajte poklady starovekého Egypta a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Ancient Egypt
Game Platform Pragmatic Play
Technology HTML5
Reels 5
Lines 10
Free Spins Yes
Graphics 2/10
Sound Effects 3/10
Entertainment 3/10
Game Library GameHub
Game Automaty Online