Amazon Queen

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Amazon Queen

Zaujímavá grafika vás zaujme na prvý pohľad na automatovej hre Amazon Queen. Okrem toho na vás čakajú samozrejme skvelé výhry, presne toto ponúka táto hra priamo z Amazónskeho pralesa. Vyskúšajte to roztočiť a nechajte sa prekvapiť aké dobrodružstvo v džungli na vás čaká.

Vaše výhry potečú prúdom

Na piatich valcoch hracieho automatu Amazon Queen môžete napočítať dvadsať výherných línií, a napriek tomu ponúkne skutočne obrie výhry. Nato, aby ste ich získali, potrebujete minimálne tri rovnaké symboly vedľa seba zľava doprava. V hre nájdete aj iné funkcie a symboly, ktorými sú napríklad aj bonusové symboly.

Prvý stvárňuje lovkyňa, tento bonusový symbol dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol tak, aby vznikla nová bonusová kombinácia, vďaka ktorej môžete získať ďalšie skvelé peniaze zadarmo ľahko a rýchlo. Druhým bonusovým symbolom je gorila, ktorá hráčom daruje okamžitý bonus v podobe až 2.250 kreditov úplne zadarmo. Dobrodružstvo v najväčšom amazonskom pralese sa môže začať.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Amazon Queen a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Amazon Queen
Game Platform Williams Interactive
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Min / Max Bet 0.01 / 3.00
Lines 20
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo