Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Aladdin's Legacy

Aladdin’s Legacy je automatová hra od Chartwell Gaming. Obsahuje päť valcov a dvadsať výherných línií, pričom na každú z nich môžete staviť len po päť herných mincí. Wild symbol je magický koberec. Počas hrania sa stretnete s dvomi bonusovými hrami. Prvá z nich sa spustí keď získate tri alebo viac symbolov lampy hocikde na valcoch. V tomto prípade získate dvanásť voľných kôl. Druhá bonusová hra sa môže aktivovať iba počas voľných kôl.

Druhá bonusová hra sa môže aktivovať iba počas voľných kôl. V prípade, že získate symbol dverí na piatom valci, presuniete sa na druhú hernú obrazovku kde sa zobrazia dvere obklopené deviatimi drahokamami. Z nich si vyberiete tri, ktoré Vám prinesú náhodnú okamžitú výhru. V prípade, že nájdete správne tri symboly, dvere sa otvoria. Keď sa už raz otvoria, dostanete sériu možností získavať výhry v komnate pokladov. Každý správny výber symbolu Vám prinesie výhru, avšak prvý zlý výber skončí bonusovú hru.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Aladdin's Legacy a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Aladdins Legacy
Game Platform Cryptologic
Coin Values 0.01
Bet Levels 1
3D No
Free Spins Yes
Game Features Re-Spins
HD No
Jackpot No
Lines 25
Reel Type Spinning video slot reels
Reels 5
Rows 3
Technology Flash
Wheels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo