Výherný automat Alien Robots

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Alien Robots

Existuje množstvo rôznych hier a filmov o robotoch a mimozemšťanoch. Taktiež aj v zábavnom priemysle a pri tvorbe online výherných automatov bola už táto tematika niekoľko krát použitá, teda téma výherného automatu Alien Robots nie je žiadnou novinkou, avšak určite zaujme svojich hráčov grafikou a dynamikou hry.

V hre je päť valcov, ktoré na vás čakajú so svojimi symbolmi, ktoré sú malé postavičky robotov. Tie sú však doplnené aj o symboly hracích kariet od 10 po A. Celkovo je tu tridsať výherných línií a môžete na nich staviť herné mince až do výšky 25 Eura na jednu výhernú líniu. Určite sa stretnete aj s niekoľkými špeciálnymi symbolmi, ako je napríklad Sticky Wild symbol, to znamená, že zakaždým keď sa objaví na valcoch ostane prilepený na svojej pozícii niekoľko kôl a bude nahrádzať ostatné symboly vo výherných kombináciách.

Vďaka symbolu UFA môžete získať dokonca aj voľné kolá, v ktorých budete získavať obrovské výhry. Ak budete mať veľké šťastie, môže sa Vám podariť získať až do 50 voľných kôl s výhrami 50 000 herných mincí.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Alien Robots a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Alien Robots
Game Platform NetEnt
Ways to Win 243
Technology Flash
Reels 5
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo