hraci automat alien hunters

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Alien Hunters

Alien Hunter je hrací automat s progresívnym jackpotom a bonusovými hrami, ktoré sa zaoberajú kontroverznou témou mimozemšťanov. Grafika má veľmi slabú kvalitu a zvukové efekty sú ako vystrihnuté z Aktov X. Stávky v týchto kozmických dobrodružstvách sa pohybujú od 250 herných mincí, pričom každá stojí od 0,01 do 1 eura.

Symboly a bonusy

Medzi symbolmi na hracích valcoch môžete nájsť karty s hodnotami od 10 po A. V hracom automate Alien Hunter Vaše výhry závisia od typu mimozemšťana, akého sa Vám podarí chytiť. Čím strašidelnejšie vyzerá, tým vyššia výhra je s ním spojená. Za trojokého sú najnižšie výhry, za ním nasleduje zelená príšerka, ďalej rybí mimozemšťan. Najnebezpečnejší a najvýnosnejší symbol je modrý mimozemšťan. Ten Vám prinesie jackpot, v prípade, že sa objaví na valcoch. Wild symbol sa objavuje na valcoch a dokáže nahradiť ostatné symboly vo výherných kombináciách. Ďalší skvelý symbol spúšťa bonusovú hru, ktorá sa hrá na vedľajšej obrazovke.

Bonusová hra sa začne ihneď ako získate Hunger symbol vo výhernej kombinácii. V tejto bonusovej hre sa budete snažiť vyhrať intergalaktickú bitku. Druhá bonusová hra sa aktivuje symbolom vajíčka mimozemšťana. Tá sa skladá z jednoduchých voľných kôl, ako tradičné bonusové hry, pričom ich počet môže byť náhodný a bonusové kolo získate za každý symbol vesmírnej lode hocikde na valcoch. Počas tejto druhej bonusovej hry budete mať niekoľko možností vyhrať progresívny jackpot.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Alien Hunters a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Alien Hunter
Game Platform Playtech
Coin Values 0.01 / 5
Free Spins Yes
Lines 25
Reels 5
Rows 3
Technology Flash
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo