Hrací automat Alice and the Mad Tea Party

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Alice and the Mad Tea Party

Alice and The Mad Tea Party od spoločnosti Williams Interactive je 5 valcový, 3 radový výherný hrací automat s 30 výhernými líniami. Ako symboly výherný automat používa kartové symboly, predmety a obrázky z tejto známej rozprávky. Automatová hra samozrejme obsahuje aj symbol Wild, ten Vám buď padne na valcoch alebo Vám ho náhodne prinesie Alica, je veľmi štedrá a prinesie
Vám vysoké výhry. Nezabúdajte však, že nie každý deň je šťastný deň a prehra je pravdepodobnejšia.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Alice and the Mad Tea Party a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Alice and the mad tea party
Game Platform Williams Interactive
Reels 5
Lines 30
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo