Maszyny do gry Alaxe in Zombieland

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Alaxe in Zombieland

Pravdepodobne najatraktívnejší informácia, ktorú sa o hracom automate Alaxe in Zombieland môžete dozvedieť je, že obsahuje až tri rôzne Scatter symboly. Každý Scatter symbol spúšťa rôznu bonusovú hru. Prvý Scatter symbol, ak sa objaví hocikde na herných valcoch 1, 2 a 3 Vám dokáže priniesť bonusovú hru s názvom Tea Party. V nej uvidíte na hernej obrazovke 14 čajníkov, z ktorých si musíte jeden vybrať. Každý z nich má jeden skrytý násobiteľ výhier, ktorý sa odhalí, ak naň kliknete a ten aj získate.

Okrem toho získate aj tri voľné kolá, v ktorých budú tie násobitele výhier uplatnené. Počas voľných kôl si ich môžete re-aktivovať alebo spustiť akúkoľvek z ostatných bonusových hier.

Druhý Scatter symbol môže spustiť bonusovú hru s názvom Dobrodružstvo červenej kráľovnej, a to v prípade, že nájdete tri alebo viac Scatter symbolov na valcoch 2, 3 alebo 4. Na hracej obrazovke sa zjaví 5 symbolov náhrobných kameňov a na každom z nich je ruža. Vyberiete si z nich tri, za ktoré získate konkrétne finančné výhry. Nakoniec, sú tu tri Scatter symboly, ktoré ak sa objavia na valcoch 3, 4 a 5, na hracej obrazovke sa objavia náhrobky, ktoré Vám taktiež prinesú finančné výhry.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Alaxe in Zombieland a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Alaxe in Zombie Land
Game Platform Microgaming
Reels 5
Lines 25
Graphics 7/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo