Adelia the Fortune Wielder

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

Adelia the Fortune Wielder

Starý bohatý čarodejník ukrytý v nádvorí kláštora zajal Adeliu v tomto zabudnutom kláštore, kde na ňu čaká nemilosrdný osud. Vybrala sa hľadať poklady a večné bohatstvo, ale dostala sa do rúk čarodejníka. Neprestala veriť, že sa z tejto čarodejníckej moci vyslobodí navždy. Vašou úlohou je pomôcť jej nájsť bohatstvo a dostať sa z tohto prekliateho kláštora na slobodu.

Sledujte Adeliu na svojej ceste

Na piatich valcoch video automatu Adelia the Fortune Wielder máte k dispozícii dvadsať výherných línií, ktorý vám poskytne nazrieť do čarovného sveta, kde môžete sledovať dobrodružstvo Adelie. Hra je vybavená množstvom špeciálnych funkcií a symbolov. W je symbol Wilds a môže nahradiť ľubovoľný symbol v hre okrem hry Scatter. Multiplikátor Wild má výplatu vynásobenú náhodným multiplikátorom od dvojnásobku až po päť násobok stávky. Adelia je Scatter, a keď natrafíte na 5 alebo viac z nich kdekoľvek na valcoch, spustíte hru Bonus. Po spustení dostanete 10, 20 alebo 30 voľných otočení. Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patria Adelia's Fortune Respin a Spin Bonus Spins pri ktorým máte možnosť získať vyššie odmeny.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

Adelia the Fortune Wielder a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title Adelia the Fortune Wielder
Game Platform Foxium
Technology Flash
Reels 5
Lines 20
Graphics 8/10
Sound Effects 8/10
Entertainment 8/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo