88 Fortunes automaty online

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

88 Fortunes

Výherný automat 88 Fortunes patrí medzi najvýkonnejšie hry, veľká šanca pre všetkých hráčov získať čo najviac. K dispozícii je 10 voľných hier, ktoré môžu byť donekonečna spustené. Hra disponuje s množstvom špeciálnych funkcií, ktoré vám zaistia štedrý obnos peňazí na váš hrací účet.

Vyhrajte jeden zo štyroch jackpotov

Podľa starovekej čínskej kultúry, číslo 88 je považované za šťastné číslo. Môžete si vyskúšať svoje šťastie na hracom automate 88 Fortunes s mnohými funkciami, ako je napríklad Wilds, funkcia Fu Bat Jackpot a Free Games feature. Symboly na valcoch sú početné talizmany, ktoré sú tiež replikované ako zlaté symboly, a patrí tu korytnačka sediaca na minciach, plachetnica, vták a iné. Medzi špeciálne symboly patrí Gong, funkcia Fu Bat a karty s vysokou hodnotou. Jeden, alebo viac symbolov FU BAT vo výhernej kombinácii funguje ako wild symbol, a nahrádza všetky symboly. Viac zlatých symbolov vám zaručí skvelé odmeny. V automatovej hre 88 Fortunes môžete napočítať celkovo až 243 spôsobov ako vyhrať.

Určite sa nezabudnite pozrieť na zaujímavú ponuku online kasínových hier tu na našej stránke. Pre tých, ktorí majú šťastie, máme v našom bočnom paneli skvelý zoznam všetkých online kasín, kde nájdete aj najnovšie novinky a prehľady bonusov v kasíne. Pozrite si tiež aj hracie automaty ktoré sú v kategóriách ruleta a video automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

88 Fortunes a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title 88 Fortunes
Game Platform Barcrest Games
Reels 5
Ways to Win 243
Free Spins Yes
Technology HTML5
Graphics 6/10
Sound Effects 7/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Jackpot Hracie Automaty Zadarmo