7 sins výherné automaty zadarmo

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

7 Sins

Téma siedmych smrteľných hriechov inšpirovala aj vývojárov Play'N Go, ktorý vytvorili video automat 7 sins. Pôvabná grafika a zvukové prevedenie vás prevedie roztočením piatich valcov celou hrou niekoľkými funkciami, ktoré vám zaručene prinesú úžasné výhry. Vyskúšajte si zahrať tento video automat, kde 7 smrteľných hriechov stvárňuje 7 krásnych žien, s ktoré vám ponúkajú až 243 spôsobov ako vyhrať.

Prebuďte svoje zmysly a nechajte sa unášať výhrou

So siedmych druhov výherných kombinácií môžete využiť Free spins funkcie, kde dostanete 7 voľných kôl s rastúcim multiplikátor až 7 krát. Každý zo 7 hriechov sa objaví ako rozšírený symbol a ten prinesie ešte vyššie výhry prostredníctvom online automaty 7 Sins.

Pozrite si tiež aj hracie automaty ktoré sú v kategóriách video automaty
a Stieracie Žreby. Skutoční hráči medzi nami nájdu úhľadný zoznam všetkých online kasín v bočnom paneli našich webových stránok. Aj tu nájdete prehľad bonusov a samozrejme najnovšie novinky v kasíne.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

7 Sins a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title 7 Sins
Game Platform Play'n GO
Ways to Win 243
Technology HTML5
Rows 3
Reels 5
Maximum Win 15,800 coins
Free Spins Yes
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo