3888 Ways of the Dragon

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

3888 Ways of the Dragon

Vývojári spoločnosti iSoftBet sa inšpirovali čínskymi tradíciami a vytvorili online automat 3888 Ways of the Dragon.

Tu zohráva dôležitú úlohu numerológia, čo môžete vyskúšať, keďže je tu možnosť až 3888 násobku výhier.

Ázijská kultúra považuje číslo 8 za šťastné číslo. Hra obsahuje 10 bežných symbolov , tiež wild /zlatý drak/ a bonusový symbol. Zlatý drak vám ukáže cestu plnú bohatstva, a môžete natrafiť aj na fantastický jackpot.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

3888 Ways of the Dragon a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title 3888 Ways of the Dragon
Game Platform iSoftBet
Ways to Win 3888
Technology HTML5
Reels 5
Free Spins Yes
Graphics 6/10
Sound Effects 6/10
Entertainment 6/10
Game Library GameHub
Game Výherné Automaty Peniaze