Výherné automaty 100 Ladies

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze týchto licencovaných kasínach:

100 Ladies

Výherný automat 100 Ladies sú päťvalcový online slot so 100 výhernými líniami (od toho je tiež odvodený názov hry 100 Ladies), ktorej tvorcom je spoločnosti IGT.

Táto hra opisuje milostný príbeh dvoch nešťastných lienok, ktoré hľadali skutočnú lásku. Grafická stránka hry je animovaná a je zasadená na pozadí kvetinového poľa s poletujúcimi bublinkami. Herné symboly obsahujú pár lienok - lienku ženského pohlavia a lienku mužského pohlavia, slnečnicu, štvorlístok, bonusový symbol a klasické kartové symboly. V hre sa nachádzajú aj špeciálne symboly ako Wild, Stacked Wild a tiež bonusové hry. Výplaty počas bonusovej hry sú zdvojnásobené.ktoré zahrejú pri srdci.

Hrací automat 100 Ladies Vám ponúkajú získať závratné výhry, ktorými potešíte aj vaše peňaženky. Jedna z najobľúbenejších automatov je dostupná aj pre užívateľov mobilných telefónov. Vyskúšajte a presvedčte sa, že lienky prinášajú šťastie aj vám.

Pozývame vás zahrať si aj súrodenca hracieho automatu 100 Ladie a to výherný automat 100 Pandas. Vyskúšajte stovky našich kasíno hier online. Pre skutočných hráčov odporúčame zoznam online kasín v bočnom menu a obzrieť si najnovšie kasíno novinky a prehľad bonusov. Takisto Vám odporúčam pozrieť zoznam hier v kategórií Blackjack alebo Ovocné Automaty.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu.

100 Ladies a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a mobilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál Hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre

Title 100 Ladies
Game Platform IGT
Reels 5
Lines 100
Graphics 5/10
Sound Effects 5/10
Entertainment 5/10
Game Library GameHub
Game Hracie Automaty Zadarmo