Zábavné fakty o rulete

Zábavné fakty o rulete

2/24/2018

Ruleta dominuje kasínam už viac ako sto rokov a spája sa s ňou mnoho zaujímavých príbehov ktoré musíte vedieť. Nebolo preto prekvapením, že aj online kasína taktiež vo svojej ponuke majú veľmi veľa rôznych druhov rulety.

Nasleduje niekoľko zaujímavých faktov o rulete:

Diabolská hra: Niektorí tvrdia, že táto hra je kráľovná kasína, zatiaľ čo pre iných  je to diabolská hra. Ten je považovaný za prezývku hry. Dôvod? No, keď sú všetky čísla v kolese rulety spočítané, celkovo dosiahne známe diablovo číslo 666. Potrebujeme o tom písať viac?

50/50 vždy: Či už je červená alebo čierna, v hre rulety je vždy nulová až 50/50. Pravdepodobnosť, že na desať po sebe nasledujúcich časov narazíte na rovnakú farbu, je len 1 z celkového počtu 1024. Chcete vedieť najväčší rekord v kontexte? Rovnaká farba bola raz zasiahnutá v rade 36 krát ​​po sebe v Bristole v Anglicku. Samozrejme, že takisto nula dvojitá nula menia pravdepodobnosť v prospech kasína. Jednu nulu už nájdete na úplne každej rulete a nakláňa misky váh v prospech kasína o zhruba 2.7%.  Verzia s jednou nulou je tiež známa ako Európska ruleta. V Americkej rulete máte ešte väčší hendikep a to 5.4%. Viac o vynáleze nuly sa dočítate v článku o histórií rulety.

Inšpirácia od Roly Poly: Nie veľmi veľa ľudí vie, že pojem ruleta nie je nič iné ako úprava francúzskeho výrazu malé koleso. Táto hra je inšpirovaná Blaise Pascalom, francúzskym vedcom a matematikom, ktorý prišiel s matematickou oblasťou pravdepodobnosti a potom vynašiel zariadenie, ktoré bolo podobné ruletovému kolesu. Na druhej strane sa mnohí ľudia domnievajú, že táto hra bola inšpirovaná Roly Poly - loptovou hrou v 17. storočí.

Muž, ktorý vyhral: Túto túto stolovú kasíno hru si všimol aj anglický hráč Ashley Revell, ktorý predával všetky svoje veci za $ 135,000 +, aby vsadil celú čiastku v kasíne vo Vegas na jedinú farbu. Čiže život alebo smrť? Možno trpel depresiami a rozhodol sa nechať rozhodnúť osud. V každom prípade vyhral a tým svoj majetok zdvojnásobil.

Ruleta v Kalifornii: Ruletu v Kalifornii reguluje množstvo zákonov o hazardných hrách. Jeden z nich uvádza, že balíček kariet je jediným povoleným zariadením na generovanie výsledkov výhry. Keďže ruleta má ako hlavné zariadenie koleso, táto hra by bola nelegálna. Avšak všetky inteligentné kasína urobili šikovnejší pohyb tým, že ponúkajú Kalkulaciu rulety, ktorá sa hrá na kartách, a preto robí hru rulety legálnou. Blbosť, že?

Žiadne nápoje pri stole: Jedným z pozoruhodne zaujímavých skutočností o rulete je to, že táto hra neumožňuje, aby sa na stôl podával nejaký druh nápoja. Ak si teda chcete vychutnať svoj drink pri hraní musíte si ho pekne držať v ruke.

17 a 22: Ďalšou zaujímavou skutočnosťou - 17 je najčastejšie hrané číslo na rulete. Dôvod? No, každý fanúšik Jamesa Bonda, rád opakuje kroky svojho idola. Dúfajm, že len tie v kasíne. Po 17, ďalšie populárne číslo na rulete koleso je 22.

Teraz, keď ste dobre oboznámení s niektorými najzaujímavejšími faktami a číslami o hre ruleta, musíte sa rozhodnúť, aby ste si ju skutočne zahrali. Dobrá správa je, že nie ste povinní navštíviť kamenné kasíno, aby ste si ju mohli zahrať. Vychutnajte si napríklad úžasnú VIP ruletu na a pripravte sa na násobenie vašich peňazí.

News Ruleta Online Hazard

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply