Vstupný bonus 30+30

Vstupný bonus 30+30

03/01/2020

Fortuna kasíno prináša pre svojich nových členov skvelé bonusy. Získajte Vstupný bonus 30 € bez rizika plus 30 točení zadarmo. 

Čo to vlastne znamená ?

Nebaví Vás obyčajná hra a chceli by ste zmenu? Fortuna ponúka štedrú dávku vzrušenia a zábavy z hry. Stavte si v kasíne na tím ktorý sa Vám páči a to úplne bez rizika až do 30 eur a zatočte až 30 točení zadarmo v online kasíne.

Ako získať Stávku bez rizika?

Ponuka Stávky bez rizika platí na prvú stávku po aktivovaní tohto bonusu s minimálnym kurzom 2.00 (platí pre SOLO, AKO, s výnimkou E-športy, Terno dňa, Maxikombi a dlhodobé stávky). Na uzavretie prvej stávky máte 7 dní po jej aktivácii. Ak táto stávka nebude úspešná, vráti sa Vám vklad na hráčsky účet do 24 hodín od vyhodnotenia stávky.

Ako získať bonus 30 točení zadarmo?

Točenia zadarmo sú voľné zatočenia herných automatov, ktoré môžete využiť v kasíne Fortuna. Po skončení registrácie je potrebné spraviť vklad na účet v minimálnej hodnote 10 eur. Následne dostanete ponuku na bonus 30 točení zadarmo na hru White King. Prijmite ponuku, otvorte hru White King a vyskúšaj svoje šťastie. Na výhru sa nevzťahujú žiadne ďalšie podmienky, ale nezabudnite, že bonus je platný len 7 dní.

 

News