Unibet poker room live

4/18/2015

Ak milujete poker, tak ste na správnej adrese. Pokrová herňa unibet je jednou z najznámejších a najobľúbenejších medzi hráčmi. Niet sa čomu diviť. Pretože Unibet je zárukou kvality a profesionality vo všetkých oblastiach. Táto pokrová herňa ponúka na výber hneď z niekoľkých variantov pokru. Môžete si zahrať 7 rôznych hier: Texas Hold'em, 5 Card Draw, Omaha, Omaha H / L, 7 Card Stud, 5 Card Stud, Razz. Okrem lákavej pokrovej ponuky tu nájdete aj skvelé turnaje. Do pozornosti Vám tiež dávam aj vernostný program, ktorý Unibet zaviedol pre svojich hráčov a všetky špeciálne ponuky, ktoré by ste nemali premeškať. Navyše tu je ešte aj pokrová škola. Nezáleží, či ste nováčik alebo profesionál, dvere sú Vám otvorené. Dozviete sa tu pravidlá pokru, triky a množstvo zaujímavých a dôležitých informácií, ktoré môžete pri hre využiť vo svoj prospech.

Bonusy pre hráčov

Ak ste ešte nehrali poker v herni Unibet, tak motiváciou pre Vás môže byť aj veľmi lákavý bonus. Pre každého novo registrovaného hráča je tu vstupný bonus až 500 eur. A získať ho je tak jednoduché. Stačí sa zaregistrovať, uskutočniť vklad, vstúpiť do hry a hneď môžete využiť bonus. Ale Unibet nezostal iba pri vstupnom bonuse, v turnajoch pre nových hráčov môžete získať podiel až 6000 eur. O všetkých ponukách a dostupných bonusoch sa dozviete viac, ak navštívite ich stránku.

Mobil poker

Ak sa od pokru neviete odtrhnúť, tak pre Vás je tu poker v mobilnom telefóne. Teraz si môžete zahrať poker nech už ste kdekoľvek. A to vďaka aplikácií, ktorú si stiahnete do Vášho Android Smartphonu. Stačí, ak ste registrovaným hráčom Unibetu.

News Review Kasino Bonus

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply