Najpopulárnejšie kasíno hry vo Veľkej Británií

Najpopulárnejšie kasíno hry vo Veľkej Británií

18/04/2020

Na Slovensku patrí medzi najpopulárnejšie kasíno hry Sizzling Hot, Book of Ra či jednoducho Francúzska ruleta. Myslíte si, že aj v iných krajinách je to to isté? Skôr než túto otázku zodpovieme sa poďme pozrieť na to prečo tomu tak je.

Ak si skutočný hráč automatových hier - ten čo hrával aj v krčmách, kamenných herniach či kasínach, tak vieš že tieto 3 hry boli nutnou súčasťou každej herne. Dokonca v niektorých herniach ich bolo aj niekoľko nakoľko sa pri nich tvorili fronty. Niet preto divu, že hneď ako uzreli svetlo sveta online kasína bol hneď najvyšší dopyt práve po týchto hrách.

Podľa analýzy kľúčových slov ľudia hľadali práve tieto hry na úkor všeobecných  slov ako online kasíno či online hazard.

Podobne je tomu aj v iných krajinách. V Nórsku je napríklad na špici rebríčka Jackpot 6000 a hneď za ním jeho mladší brat Mega Joker. A teraz prejdeme k Veľkej Británií kde hazardné hry sú rovnako v krvi ako na Slovensku.

Na úplnej špici nájdete hru 20p roulette v tesnom závese za ňou je 20p slot. Ďalej sú tam Centurion slot, Ted slot či Genie Jackpots Megaways. Zoznam je oveľa dlhší, faktom však je, že ani o jednej hre sme s najväčšou pravdepodobnosťou doteraz nepočuli.

Ako je na tom kvalita najobľúbenejších britských hazardných hier

Veľmi dobrá otázka. Ani jedna zo spomenutých hier nepatrí medzi dizajnérske skvosty a ich hodnotenie medzi užívateľmi je zhruba na úrovni 50%. Dôvod prečo sú tieto hry na vrchole obľúbenosti je jednoduchosť - a to po všetkých stránkach. Jednoduchý dizajn a jednoduché pravidlá spolu s faktom, že sú známe v kamenných herniach spôsobili mega úspech.

Hazard