tipcup

Jarný Tipcup od Tipsportu

6/1/2020

Čaká na Vás ďalšia obľúbená súťaž od tipsport. Kvalifikujte sa od utorka 26. mája do pondelka 13. júla 2020 a získajte neuveriteľnú výhru. Tipsport do tejto súťaže vložil 6 miliónov Netov! Čo to znamená? Všetci súťažiaci, ktorý prejdú kvalifikáciou získajú odmenu. Celkový výherca si odnesie 400 000 Netov, ale aj  porazený finalista dostane 160 000 Netov.

Ako na to?

Registrácia: Ak sa chcete zapojiť do sútaže, musíte byť riadne zaregistrovaný hráč v tipsport. Súťaž prebieha výhradne na webe.

Kvalifikácia: Jarný Tipcup prichádza s novým formátom. Po 10 dňovej kvalifikácii sa po novom odohrajú dve skupinové kolá. V kvalifikácii hrajú proti sebe všetci hráči s denným limitom 2 €. Vyvrcholenie očakávajte vo štvrtok 4. júna. Odmena čaká 500 najlepších tipujúcich z kvalifikácie. Ale len na troch najlepší čaká odmena 40 000 Netov!

Rozdelenie do skupín 

  1. Prvé kolo - Do štvorčlenných skupín (skupiny 1) bude rozdelených všetkých 8 192 úspešných súťažiacich z kvalifikácie. Z každej skupiny postúpia vždy len dvaja najlepší.
  2. Druhé kolo - Druhé skupinové kolo (skupiny 2) bude prebiehať rovnako. Všetci postupujúci z prvých skupín (4 096 tipujúcich) budú rozdelení do štvorčlenných skupín. Z každej skupiny postúpia vždy len dvaja najlepší.

Obe skupinové kolá budú trvať tri kalendárne dni.

Bitky jeden na jedného 

Po skupinách prídu bitky, jeden na jedného, až do konca súťaže. Každé z vyraďovacích kôl potrvá tri dni. Limity stávok a budú postupne navyšovať od 4. kola až do semifinále.

Ako sa prihlásiť na Tipcup?

Pri zostavovaní tiketu kliknite na políčko „Tipcupy“ a tiket následne zatvorte. Je len na Vás, aké tikety si zvolíte. Jediné obmedzenie predstavuje maximálny denný limit vkladov. Na mobilných aplikáciách vyberiete pri zostavovaní tiketu Jarný Tipcup v poli „súťaž“, ktoré je pod výberom vkladu.

Tiket zaradený do Tipcupu bude vždy označený a uvidíte na ňom aj možný zisk bodov, ktorý sa rovná potenciálnej výhre v € x koeficient 25. Do hodnotenia sa započítavajú len výherné tikety tipéra, ktorému sa spočívajú výhry v € na tiketoch zaradených do Tipcupu a vyjadria sa v bodoch. Body získané na tiketoch zložených z viacerých príležitosti, napr. Kombinátory, sa vypočítajú z výhier dosiahnutých na jednotlivých príležitostiach tohto tiketu).

Napríklad: stávka za 4 € s kurzom 5:1 = výhra 20 €, do rebríčka je započítaných 500 bodov rovnajúcich sa výhre 20 € x 25.

Chcete vedieť tikety svojich súperov? V súbojoch jeden na jedného a v kvalifikácii sa môžete pozrieť na tikety svojich súperov za odohrané dni v príslušnom kole, ale aj za daný deň. Podmienkou však je úplne vyčerpanie denného limitu daného dňa (alebo mu prepadol denný limit daného dňa). Pri skupinovej fáze si môžu hráči pozrieť tikety svojich súperov z predošlých odohraných dní.

News Bonus Športové Tipovanie

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply