Hracie automaty a legislatíva na Slovensku

Hracie automaty a legislatíva na Slovensku

Vstupujete na web venujúci sa hazardným hrám. Tieto stránky sú určené pre osoby od 18 rokov. Takisto myslite na to, že síce občasné tipovanie alebo hranie pre zábavu je príjemným trávením voľného času, nesmie však ohrozovať Vás ani Vašich blízkych. V prípade ak sa tak stane, vyhľadajte odbornú pomoc.
Majte na pamäti, že nie vždy sa dá len vyhrávať a občasná prehra je jednoducho súčasťou hry a aj života. Hazard nie je prostriedok na zarábanie peňazí.

Na webe www.hracie-automaty.com môžete hrať online automaty bez registrácie úplne zadarmo. Pod každou automatovou hrou je link do kasína kde si ju môžete zahrať. Tieto linky sú len pre zodpovedných.

Online kasína s licenciou v EU

Teraz informácia o právnom stave. Iste sa mnohí pýtajú otázku čo sú to za kasína o ktorých tvrdím že sú naj a že majú EU licenciu. Ako je potom možné, že sme nikde na Slovensku nevideli na ne reklamu. Odpoveďou je štátny Tipos pre ktorý chce vláda zachovať monopol pretože je to veľmi vysoký príjem do štátneho rozpočtu. V roku 2011 bol novelizovaný zákon podľa ktorého spoločnosti okrem Tiposu pod pokutou až 500 000 EUR nemôžu na Slovensku robiť reklamu (Tento zákon samozrejme odporuje zákonom EU a mnohí ho napádajú). Podnikať pritom môžu legálne ale nie robiť reklamu! Prečo? Pretože Tipos im nemôže konkurovať. Ak si napríklad podáte loto tiket u Tiposu, tak 50% zo všetkých vkladov ide na réžiu a priamo do štátneho rozpočtu a len 50% je vyplácané na výhrach.

Všetky odporúčané online kasína sú tie naj lebo:

  • Dozorný orgán ktorý chráni hráča poverený EU je MGA: V prípade akýchkoľvek problémov máte na svojej strane silného partnera ktorý môže dokonca akémukoľvek kasínu zobrať licenciu. Viac info na: http://www.lga.org.mt/lga/home.aspx
  • Fair play zaručuje medzinárodná fair play licencia v rámci EU. (certifikát si overíte priamo na stránke každého kasína).
  • Výsledok hry určuje generátor náhodného čísla od firmy Sun Microsystems kótovanej na burze NASDAQ - ďalšia záruka fair play.
  • Všetky kasíno automaty a aj iné kasíno hry si môžete po bezplatnej registrácií zahrať aj zadarmo.
  • Majú najvyššie jackpoty, ktoré Vám dokážu zmeniť život.
  • Platobné metódy ako vúb, tatra, sporo, uni pay... sú dôkazom toho, že tieto online kasína si získali dôveru najväčších slovenských bánk.
  • Platby kreditkami sú zabezpečené cez SSL certifikát, ktorý zabraňuje zneužitiu.
  • Hracie automaty online majú výplatnosť oveľa vyššiu ako hracie automaty v kamenných herniach. (Až 98% oproti minimálne 70%).