doxxbet

Futbal sa vracia a DOXXbet prináša skvelé ponuky

6/24/2020

DOXXbet rozdáva všetkým svojim zákazníkom 50 € !

Po dlhej pauze sa konečne opäť vracia do normálu aj futbalový svet. Najlepšie európske futbalové súťaže ohlásili návrat a vy si to môžete užiť naplno.

Futbalový svet sa začal vracať do normálu vďaka nemeckej Bundeslige, neskor sa pridala aj Česká liga a od 11.06.2020 sa pridáva aj španielska La liga. Všetci už netrpezlivo čakajú na obnovenie Premier League a Serie A.

Oficiálny dátum začiatku skvelého futbalu je stanovený na 17.6.2020 a 20.6.2020.

Získajte bonus 50€ pre každého tipéra

doxxbet Vám ponúka voľnú stávku, stačí ak splníte podmienky a voľná stávka vo výške 5 € je vaša. Podmienky: Za jeden deň treba pretipovať 10€ na tiketoch, ktoré obsahujú minimálne 5 udalostí a celkový kurz tiketu je 5 a viac.

Informácie o získaní voľnej stávky nájdete po prihlásení. Po splnení podmienok sa Vám voľná stávka zobrazí priamo v tikete po výbere zápasov.

Voľná stávka sa pridelí automaticky do 24 hod. po splnení podmienok a má platnosť 14 dní od jej pripísania.

Pravidla bonusu

  • Bonus platí v dátume 19.6 - 28.6.2020 vrátane pre klientov internetového stávkovania DOXXbet a pre tipujúcich prostredníctvom vernostnej karty DOXXbet klubu.
  • Každý hráč môže v súťaži získať v rámci jedného dňa maximálne jednu voľnú stávku. Maximálny počet získaných voľných stávok počas celého trvania súťaže je 10, v celkovej hodnote 50€.
  • Podmienky uplatnenia voľnej stávky sú minimálne 5 udalostí na tikete a celkový kurz tiketu minimálne 5.0.
  • Pretipovaná suma na tiketoch v rámci jedného dňa je kumulatívna, ale neprenáša sa do nasledujúceho dňa. Ak má hráč stavené tikety spĺňajúce podmienky napríklad za 8€ (chýbajú mu 2€), po polnoci začína od nuly. Voľné stávky sa do akcie nezapočítavajú.
  • Akcia sa vzťahuje na jednoduché tikety a LIVE stávky. Neplatí pre rozpisové tikety, duplicitné tikety, predčasne vyplatené tikety, tikety s bonusovým kurzom, tikety Zlatej ligy a iné tikety, ktoré využívajú určitý typ bonusu či zvýhodnenia.
  • DOXXbet si vyhradzuje právo v prípade akéhokoľvek podozrenia zo zneužitia tejto akcie zrušiť nárok na voľnú stávku. V prípade, ak už bola voľná stávka odovzdaná, odobrať ju.
  • DOXXbet si taktiež vyhradzuje právo pravidlá a podmienky akcie kedykoľvek zmeniť alebo akciu pozastaviť. Akcia prebieha v súlade s herným plánom spoločnosti DOXXbet

 

News

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply