Betsoft

Betsoft

4/12/2018

Spoločnosť Betsoft patrí medzi jedného z prémiových výrobcom hazardných hier, ktorý sa špecializuje na 3D kinematografickú prezentáciu a má rozsiahlu zbierku jedinečných hier. Počas uplynulého desaťročia získali reputáciu ako jeden z popredných svetových výrobcov vysokokvalitných produktov. Ich hlavným cieľom je poskytnúť jedinečné a vzrušujúce online kasíno hry, kde hráči zostanú dlho zainteresovaní a prinášajú mnoho nových hráčov do kasín Betsoft.

Spoľahlivý tím skúsených odborníkov neustále vyvíja inovatívne platformy s cieľom priniesť iGaming do dvadsiateho prvého storočia. Prostredníctvom modernej technológie založenej na jazyku HTML5 sa im podarilo vytvoriť fantastickú sadu produktov, ktorá je dostupná pre širokú škálu mobilných zariadení, ako aj pre tradičné stolové počítače.

Odhodlanie vytvárať najlepší obsah iGaming v priemysle priviedlo samotných vývojárov spoločnosti k rozvoju prelomovej kolekcie skutočných 3D video automatov. Táto skvelo vytvorená interaktívna séria filmových hier je najznámejšou a ambicióznou zbierkou videí, ktoré boli doteraz vytvorené. Vďaka širokej škále tém, ktoré sú navrhnuté tak, aby apelovali na najširšiu časť hráčov, je táto bezkonkurenčná sada iGaming zábavy garantovaná tým, že prinesie vysokú úroveň návštevnosti kasína.

Kasíno naživo

Máte možnosť si vybrať z premiérových stolových hier, vrátane takých klasických favoritov, ako sú napríklad ruleta, baccarat a blackjack, sú postavené tak, aby prinášali prehrávaču to najlepšie z pozemného herného zážitku. Čaká na váš rozsiahla paleta vybrať si z rôznych variantov pokru, ktoré ponúkajú niečo zaujímavé pre všetky vkusy, od Texas Hold'em po Caribbean Poker.

Betsoft ponúka rad videohier, ktoré sú virtualizovanými verziami týchto časovo uznávaných tradičných strojov. Od šťastných sedem až po farebné ovocné symboly, bary a staré zvukové efekty v štýle video automatov, ktoré umožňujú on-line používateľom vychutnať si skutočné autentické herné zážitky z online kasín.

Kasíno hry

Medzi top automaty so skutočnou 3D kinematickou grafikou a animáciami patria:

  • Hrací Automat Arcade - si môžete vychutnať skutočne unikátny herný zážitok. Hra je určené pre hráčov s vysokou hodnotou, ktorí uprednostňujú rýchlu akciu a niekoľko vzrušujúcich šancí na veľké potenciálne výhry.
  • Video Automat Interactive - predstavuje vrchol vývoja iGaming. Po prvýkrát sa hráči môžu skutočne ponoriť do diskrétneho fantastického sveta, kde ich voľba ovplyvňuje tok príbehu hry.

Komplexné funkcie v interaktívnych hrách sú pre hráčov široko atraktívne, kombinujú koncepty a funkcie z moderných konzolových videohier so skúšanými video automatmi a vytvárajú úplne nový produkt, ktorý definuje budúcnosť zábavy iGaming.

Betsoft poskytuje originálne herné platformy pre rôzne kasínové hry distribuované pobočkami. Ponúkame bezkonkurenčnú úroveň služieb, ktorú podporuje spoľahlivý tím skúsených manažérov účtov, inžinierov, vývojárov softvéru, herní dizajnéri, grafici, 3D animátori a marketingoví špecialisti. Okrem nášho rozsiahleho inventára kinematografických 3D hier obsahuje aj naše produktové vybavenie plne vybavenú platformu pre správu kasín. Naďalej vyvíjajú technológiu, ktorá robí jedinečnú produktovú zostavu kompatibilnú s najnovšími modernými zariadeniami, s cieľom uspokojiť potreby a uspokojiť túžby používateľov všade.

News Hazard Kasíno v Mobile Kasíno Naživo Producent Hazardných Hier

Hľadaj

Reklama

Top kasína s licenciou

Kasíno
Doxxbet €7000 + 250 Free spinov + €20 reload bonus
Tipsport €4000
SYNOTtip €2000 + 640 voľných zatočení
iFortuna €1000 + 333 free spinov
18+ and T&C Apply