Bet365 kasíno a športové stávky

Bet365 ponúka všetko pod jednou strechou. Je prevádzkovateľom online kasína, športového stávkovania a pokru. Online kasíno si dlhodobo udržuje dobré meno a postavenie v tejto brandži. Manažment tohto kasína robí všetko, čo je potrebné, aby ich hráči boli spokojní a vracali sa späť. Už pri prvom kontakte s ich webom si všimnite, že pri voľbe jazyka si môžete zvoliť aj slovenský jazyk, čo neponúkajú ani tie naj kasína. Určite to považujem za jeho plus. V prípade Bet365 ide o kvalitné a skúsené kasíno, ktoré svojim hráčom ponúka skutočne nezabudnuteľný herný zážitok. Zákaznícka základňa sa každým dňom zväčšuje vďaka skvelému hernému prostrediu, komfortu, ktorý je poskytnutý hráčom a v neposlednej rade vďaka veľmi dobrému výberu hier. Takže ak ste ešte nehrali v tomto kasíne a hľadáte miesto, kde si budete môcť skvele zahrať, tak toto kasíno je tou správnou voľbou.

Kasíno hry Bet365

Ako som už spomínal, tak toto kasíno má bohatý výber hier. Nájdete tu viac ako 150 hier, ktoré prinášajú hráčom skvelý herný zážitok. Nájdete tu všetko, od klasiky až po horúce novinky. Ak ste milovníkom stolných a kartových hier tak si môžete zahrať Ruletu, BlackJack, Baccarat či Texas Hold’em. Ak zažívate vzrušenie pri hracích automatoch, tak sa môžete zabaviť množstvom hier na automatoch. Samozrejme sú súčasťou hernej ponuky aj video poker, Keno a ďalšie hry. V tomto kasíne máte na výber doslova zo stovky kasínových hier a aj to je jedným z dôvodov, prečo stále rastie na popularite medzi hráčmi.

Vklady a výbery v Bet365

Čo sa týka platieb, tak aj tu si môžete vybrať z viacerých možností. Pre vklady môžete použiť kreditné karty Master a Visa, elektronické peňaženky napr. Moneybookers, NETeller, Click2Pay či môžete uskutočniť bankový prevod. Ak pre vklady použijete kreditnú kartu či elektronickú peňaženku tak transakcia prebehne okamžite, ale v prípade bankového prevodu je doba spracovania od 2 do 10 pracovných dní. Pre výber Vašich peňazí môžete rovnako použiť karty Master a Visa, elektronické peňaženky či bankový prevod. Odporúčam pred uskutočnením vkladu či výberu si pozrieť ich web a zistiť si podrobné info, čo sa týka možností platieb, doby spracovania transakcie či poplatkov.

Bonusy v Bet365

Aj Bet365 bonusy predstavujú ďalšiu vec, prečo toto kasína hráči preferujú. Hneď pri vstupe kasíno ponúka novým hráčom veľkorysé bonusy. Môžete si vybrať z troch skvelých vstupných bonusov. Kasíno ponúka štandardný vstupný bonus. Ide o 100% bonus až do výšky 100 eur. Ak ste fanúšikom hry na automatoch, tak si môžete vybrať vstupný bonus pre automaty. A posledným z trojice bonusov je VIP vstupný bonus. To, ktorý bonus si vyberiete záleží len na Vás.

Zákaznícka podpora v Bet365

Zákaznícky servis zaisťuje svojim hráčom dokonalú podporu. V anglickom jazyku je zákaznícky servis dostupný 24hodín 7 dní v týždni. Kontaktovať ich môžete prostredníctvom emailu, telefónu, faxom či dokonca poštou. Poradcovia slovenského zákazníckeho servisu sú tu pre Vás v čase od 10.00 do 23.00 každý deň v týždni. Taktiež ich môžete kontaktovať prostredníctvom emailu, telefónu, faxom a aj poštou.

Live kasíno Bet365

Ak ste si obľúbili hru so živým dealerom, tak aj túto možnosť poskytuje Bet365. Hra v Live kasíne ponúka intenzívnejší herný zážitok. Zahrať si môžete Baccarat, Ruletu a Blackjack a hrou Vás sprevádzajú profesionálne vyškolené a sympatické dealerky.

Tieto fakty sa samozrejme môžu občas upravovať alebo meniť. V prípade, že ťa zaujímajú novinky z tohto kasína ale aj z iných, potom odporúčam sekciu kasíno novinky.