August s Bet365 môže navýšiť váš zisk

August s Bet365 môže navýšiť váš zisk

13/08/2018

Každý deň môže pre vás znamenať určitú odmenu, ktorou si môžete navýšiť vaše zisky v mesiaci august v bet365. Zaujímavé bonusy na vás čakajú v oblasti športu, pre všetkých nadšencov futbalu či tenisu. Ale nezabúdame ani na hráčov stolových hier, kde si môžete splniť vaše sny v týždenných misiách.

Čo sa týka futbalu, nepremeškajte to najlepšie, vrátane Super poháru UEFA a návratu najlepších národných líg z celej Európy. Čaká na vás august plný zaujímavých ponúk predzápasových stávok a stávok naživo na každý zápas, taktiež šancu využiť ponuku 0-0 peniaze späť.

Výhody, ktorými si navýšite vaše zisky

Taktiež nezaostávame a môžete si vychutnať tenis plnými dúškami na konci augusta, kde posledný Grand Slam roku bude centrom pozornosti, keď sa v New Yorku začína US Open a budú sa vysielať zápasy naživo do vybraných krajín sveta. Užívajte si dosýtosti lepšie stávkovanie na US Open s bet365.

Vášnivých fanúšikov pokru pozývame na súboj v Poker aréne, kde sa dajú vyhrať rôzne ceny. Hráči Vegas môžu vyhrať úžasné peňažné ceny počas podávania kvalifikačných stávok na kvalifikujúce sa hry v dňoch 11., 12., 25. a 26. augusta. Na výhru čaká 20.000€ v hotovostných cenách a hráči môžu získať viacnásobné ceny počas trvania ponuky bet365. V kasíne máte šancu vyhrať podiel zo 150 fantastických peňažných cien v týždenných 1.000€ žrebovaniach, vďaka šťastnému pondelku, ak sa zapojíte a stavíte minimálne 20€ alebo viac. Každú stredu v auguste si môžu hráči v sekcii Hry zdvojnásobiť svoje výhry až do 50€.

News Bonus Športové Stávky Automaty Poker Online Hazard Kasíno v Mobile Tipovanie Šport