Wild Wild West výherné automaty

Hrajte tieto hracie automaty a iné kasíno hry o skutečné peniaze licencovaných kasínach v ľavom alebo pravom bočnom menu

Wild Wild West

Hracie automaty Wild Wild West, ktoré sú vyvinuté spoločnosťou Net Entertainment, jednou z popredných hracích spoločností na svete. Sú inšpirované zábavnými komiksami z Divokého západu. Aj vy sa prostredníctvom nich môžete pripojiť ku skupine štyroch vyhnancov, ktorí sa podieľajú na vlakovej lúpeži.
Do automatovej hry Wild Wild West vás vtiahne skvelý komický štýl, grafika a animácie doplnené vynikajúcou západnou hudbou.

Pravé westernové víťazstvo čaká práve na vás!

Na piatich valcoch video automatu môžete napočítať 10 výherných línií. Nájdete tu symboly vysokej hodnoty ako sú štyria lúpežníci vrátane dievčaťa, muža s páskou na oku a nožom a mladým chlapcom s blond vlasmi.
Hrací automat Wild Wild West disponuje s množstvom špeciálnych funkcií a to viacerými druhmi Wild (bežný symbol Wild, Expanding Wild, X2 Multiplier Wild, Spreading Wild), režimom Free Spins a funkciou Pick and Click. Bonusové symboly vám zaručia fantastické výhry, kde maximálna výška sa môže vyšplhať až do výšky 50.000 mincí v hre.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie. Hraj len pre zábavu, pretože je to hazard a zábava je presne o to tu ide.

Wild Wild West a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach. Všetky kasíno hry fungujú na počítačoch, v poslednom čase však výrobcovia hier, hlavne však online hracích automatov a online rulety produkujú hry ktoré sú html5 a dajú sa hrať na väčšine tabletov a monilných telefónov.

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Detaily o bonusoch nájdeš priamo v každom online kasíne. Nezabudni si prečítať aj detaily, nakoľko informácia, ktorú poskytuje portál www.hracie-automaty.com nie je úplná. Kvôli často sa meniacim podmienkam, v prípade mnohých kasín uvádzame len konečnú výšku, dôležité je však aj percento bonusu. Ak je napríklad vstupný bonus 100 EUR, je rozdiel či dostaneš 50% alebo 100% v prvom prípade vkladáš 200EUR, v druhom len 100 EUR. V konečnom dôsledku sa však tieto čiastky pravdepodobne vyrovnajú v tom, koľkokrát bonus je potrebné pretočiť.

Info o kasíno hre