Výherný hrací automat Alchemist's Lab

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Výherný hrací automat Alchemist's Lab

Výherný hrací automat Alchemists Lab je tradičným automatom s veľmi výhodnými bonusovými hrami. Jeho tematika sa týka prevažne alchýmie a stávky sa pohybujú od $1 do $3. Tento výherný hrací automat je naozaj perfektný produkt spoločnosti Playtech. Zakaždým keď rozkrútite jeho valce, budete mať pocit, akoby ste miešali zázračný koktejl v záhadnom podzemnom laboratóriu. Tento pocit je znásobený aj zvukovými efektmi, ktoré Vás budú hrou sprevádzať.

Bonusové symboly

Po každej výhernej kombinácii tento výherný hrací automat sám zvýrazní výhernú kombináciu pomocou lupy nad knihou kúzel. To je sprevádzané zaujímavými animáciami. Hlavné symboly sú napríklad zelený, modrý alebo červený vriaci elixír.
Ak sa na valci objaví symbol knihy je to pre Vás dobré znamenie, pretože sa dostanete do bonusovej hry, ktorá sa hrá na druhej hracej obrazovke. V nej budete mať možnosť zmixovať tri ingrediencie podľa vlastného výberu, aby ste tak vyrobili zlato. Táto bonusová hra je tak realistická, že budete mť možnosť idieť priamo, ako vznikajú zlaté mince, ktoré sa potom stanú Vašou výhrou.
Výhryy však môžete získať aj pomocou jednoduchého symbolu zlatej mince. Stačí ak ich nájdete tri naraz na hernej obrazovke. Majú oveľa vyššiu hodnotu ako akýkoľvek iný symbol v hre, pretože vďaka nim získate herný jackpot

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Výherný hrací automat Alchemist's Lab a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre