Výherný automat Flame of Fortune

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Výherný automat Flame of Fortune

Výherný automat Flames of Fortune ponúka na piatich valcoch desať výherných línií a bol vyvinutý top poskytovateľom Scientific Games.
Okolo hracej plochy vidieť horieť plamene, a na valcoch môžete okrem štandardných kartových symbolov stretnúť leva, váhy, zložené ruky a sprievodcu predstavujúceho múdrosť. Zo špeciálnych symbolov tu nájdete Wild, ktorý stvárňuje biela holubica mieru, vďaka ktorej môžete získať ešte vyššie výhry na herný účet.

Ohnivá show plná výhier začína!

V automatovej hre Flame of Fortune máte k dispozícií aj špeciálne funkcie ako "Režim Big Bet", ktorý sa skladá z 5 roztočení zadarmo a druhým je režim "Super Big Bet", ktorý sa skladá z 8 otáčaní zadarmo. Keď kliknete na tlačidlo veľká stávka, budete mať možnosť zahrať si s jedným z dvoch kolies. Ak vám bude šťastie naklonené môžete získať veľký balík peňazí vo váš prospech. Zaujímavý automat s množstvom obrovských výhier si môžete vyskúšať zadarmo, alebo v odporúčaných kasínach za reálne peniaze.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Výherný automat Flame of Fortune a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre