Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Výherný automat Fire Opals

Fire Opals je 5-valcový hrací automat rozvrhnutý do šesťuholníka, ktorý má systém Multiway Xtra so 720 možnosťami výhry. Funkcia Multiway Xtra umožňuje výherné kombinácie v oboch smeroch. Samotná hra je rozložená do hornatej oblasti, ktorá je záhadou pre každého návštevníka, pretože dokáže obdarovať nádhernými opálmi. Nájdením týchto drahokamov budete bohatší nielen o peniaze, ale aj o zážitok so zaujímavej dobrodružnej cesty v tomto zaujímavom pohorí.
V hre nájdete symboly, ktorými sú skvosty ako červené a modré opály, herné logo, ženu, kvetinu Rajka, orchideu, sopku a štandardné kartové symboly.

Hľadajte si výherný drahokam!

Automatová hra Fire Opals od tvorcov IGT Interactive ponúka aj množstvo špeciálnych symbolov ako wild, multipliers, stacked symbol, scatter symbol a voľné roztočenia zadarmo, s ktorými získate ešte väčšie peniaze na váš herný účet. Môžete si ju zahrať zadarmo, pre zábavu, ale aj za reálne peniaze vo vybraných kasínach EU.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Výherný automat Fire Opals a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre