Výherný automat Battlestar Galactica

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Výherný automat Battlestar Galactica

Battle star Galactica je online výherný automat s úžasnou grafikou. Nájdete v ňom rôzne postavičky z rovnomenného filmu Battlestar Galactica

Herné módy

V tomto výhernom automate môžete hrať v troch rôznych herných módoch, ktorými sú Normal, Run a Fight, ktoré môžete počas hry prepínať. Každý z nich má iný herný princíp.

Samozrejme, že začínať budete v móde ‚Normal‘, kde sú Wild a Stacked symboly iba na prvom valci a môžete tam získať až 15 voľných kôl s trojnásobným výhrami, ak nájdete aj Scatter symbol v počte tri a viac.
Novinka, ktorú treba určite vyskúšať, ak máte radi trošku tvrdšiu hru a nezľaknete sa tvrdého súboja. Hracie výherné automaty Fisticuffs s motívom tu ešte neboli Automatové hry.

Ak sa raz hra prepne do Run módu, všetky výhry začnú platiť zľava doprava a zároveň sprava doľava naraz. Môže sa objaviť aj špeciálny FTL symbol hocikde na strednom valci a ten zapríčiní aj zobrazenie takzvaných Royal symbolov na valcoch a tie Vám prinesú náhodné okamžité výhry.

Fight mode sa taktiež náhodne zapína počas Run módu. V ňom sa náhodné symboly môžu premieňať na Wild symboly hocikedy počas hry, pričom tieto Wild symboly sa taktiež môžu premeniť na dva a vytvoriť tak viac výherných kombinácií. 3 alebo viac Scatter symbolov tu spúšťa voľné kolá.

Okrem týchto troch herných módov sa v hre nachádza aj niekoľko bonusových hier, ku ktorým sa môžete jednoducho dopracovať hraním výherného automatu Battlestar Galactica

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Výherný automat Battlestar Galactica a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre