Výherné automaty Attraction

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Výherný automat Attraction

Výherný automat Attraction ponúka hráčom hneď päť valcov, tri rady, na ktorých môžeme napočítať celkom desať výherných línií zadarmo, špeciálne symboly Wild a Sticky Wild s možnosťou opätovného roztočenia a funkciu Magnet. Vaše výhry sa vyhodnocujú zľava doprava, a k zisku výhry potrebujete aspoň tri rovnaké symboly vedľa seba. Aby ste mohli získavať ešte viac peňazí, môžete využiť aj bonusové symboly, ktoré v tejto hre nájdete.
Prvým bonusovým symbolom je atóm, ten dokáže nahradiť akýkoľvek iný symbol tak, aby mohla vzniknúť nová výherná kombinácia, z ktorej samozrejme plynú ďalšie skvelé výhry.
Druhým je magnet, ktorý vám zasa daruje niekoľko voľných spinov.

Doprajte si atraktívnu výhru

aj na prekrásnom tropickom ostrove Hawaj, ktorý ponúka oddych a skvelé výhry na Hracom automate Aloha! Cluster Pays.
Bonusová hra na automate Attraction vo forme ďalšieho otočenia sa spustí vtedy, ak sa pôvodný Wild symbol zobrazí na línii označenej magnetickým symbolom. Pri ďalšom otočení sa tak zobrazia 2 ďalšie magnetické symboly na horizontálnej a vertikálnej línii a ak nové magnetické línie označia aj Wild symbol, všetky symboly na týchto líniách sa zmenia na Wild symboly, takže získate exkluzívnu výhru.

Prostredníctvom Wild symbolov a špeciálnej bonusovej hry sa v tejto hre dá vyhrať neuveriteľne vysoká suma peňazí, keďže elektrické Wild symboly sú pri vhodnej kombinácii úplne všade.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Výherný automat Attraction a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre