Výherný automat Alien Robots

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Výherný automat Alien Robots

Existuje množstvo rôznych hier a filmov o robotoch a mimozemšťanoch. Taktiež aj v zábavnom priemysle a pri tvorbe online výherných automatov bola už táto tematika niekoľko krát použitá, teda téma výherného automatu Alien Robots nie je žiadnou novinkou, avšak určite zaujme svojich hráčov grafikou a dynamikou hry.

Do pozornosti dávame ďalšie skvelé hracie automaty s filmovou tématikou. Skúste napríklad
Jurský park.

V hre je päť valcov, ktoré na vás čakajú so svojimi symbolmi, ktoré sú malé postavičky robotov. Tie sú však doplnené aj o symboly hracích kariet od 10 po A. Celkovo je tu tridsať výherných línií a môžete na nich staviť herné mince až do výšky 25 Eura na jednu výhernú líniu. Určite sa stretnete aj s niekoľkými špeciálnymi symbolmi, ako je napríklad Sticky Wild symbol, to znamená, že zakaždým keď sa objaví na valcoch ostane prilepený na svojej pozícii niekoľko kôl a bude nahrádzať ostatné symboly vo výherných kombináciách. Vďaka symbolu UFA môžete získať dokonca aj voľné kolá, v ktorých budete získavať obrovské výhry. Ak budete mať veľké šťastie, môže sa Vám podariť získať až do 50 voľných kôl s výhrami 50 000 herných mincí.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Výherný automat Alien Robots a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre