Cash Stampede

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Výherné hracie automaty Cash Stampede

Výherné hracie automaty Cash Stampede od tvorcov NYX vás prevedú nočnou africkou púšťou, kde zažijete skvelé dobrodružstvo s množstvom zvierat, ktoré sú jej súčasťou. Na piatich valcoch máte možnosť stretnúť slony, nosorožce, antilopy a kone. Vyberte si tú správnu cestu, po ktorej budete kráčať a privedie vás k vytúženým výhram.

Afrika ukáže svoje kúzlo výhier!

Na automatovej hre Cash Stampede môžete získať až 243 výherných línií a množstvo bonusových symbolov, akým je napríklad aj Wild a funkcií, s ktorými dokážete vaše herné účty naplniť. Ak natrafíte na funkciu Respin spolu s Wild symbolom, máte možnosť roztočení zadarmo. Nezastaviteľné stádo v divočine sa vám odvďačí skvelými výhrami. Hra má príjemné grafické prostredie s hudobným sprievodom.
Medzi ďalší bonusový symbol patrí Scatter, ktorý vám spustí až 8 otočení zadarmo. Na automate Cash Stampede máte možnosť využiť špeciálnu funkciu hazard, ktorá znásobuje výhru. Pre zariskování je nutné zvoliť farbu, alebo znak neotočenej karty. Pri uhádnutí farby sa výhra zdvojnásobí, pri uhádnutí znaku sa štvornásobí. Funkciu risk je možné použiť celkom päťkrát pri jednej výhre.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Výherné hracie automaty Cash Stampede a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre