Výherné hracie automaty Blade

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Výherné hracie automaty Blade

S automatom Blade sa stretnete s upírmi, v ktorom zažijete adrenalín plný krvavých symbolov. Pomôžte aj vy bojovať proti upírom s hrdinami automatovej hry Blade, ktorý lovia upírov. Na piatich valcoch môžete napočítať dvadsať výherných línií, na ktorých sa výhra počíta zľava doprava. Okrem štandardných symbolov ponúka hra tiež jeden špeciálny bonus, ktorý vám pomôže získať ďalšie peniaze navyše, ktorým je symbol BLADE, ten vám poskytne 15 voľných spinov.

Lov na upírov s množstvom výhier!

Nápis BLADE je tzv. Scatter symbol, na ktorý ak natrafíte minimálne 3x na akejkoľvek pozícii na valci, aktivujú sa otočenia zadarmo. Počas týchto hier sa pohybuje multiplikátor výhier od 2x, až do 5x. Všetci milovníci upírov a krvavých scén si môžu vychutnať túto hru so skvelo prepracovanou grafikou a fantastickými výhrami.
Vaše výhry sa môžu znásobiť, vďaka úžasným symbolom, ktoré tu nájdete, preto neváhajte a vyskúšajte výherný automat Blade v online kasínach.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Výherné hracie automaty Blade a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre