Jungle wild

Túto hru si môžete zahrať o skutečné peniaze v týchto kasínach:

Výherné automaty Jungle Wild

Všetky poklady nájdete ukryté v botanickej záhrade plnej rôznofarebných kvetín a motýlov na Výhernom automate Jungle Wild od tvorcov Williams Interactive. Čakajú na vás aj neprebádané aztécke ruiny a exotický svet kvetov, hmyzu a rastlín. Hľadajte svoje poklady na piatich valcoch kde môžete napočítať až 30 výherných línií.

Fauna a flóra plná bohatstva čaká na objavenie!

Automaty Jungle Wild vám prenesú do džungle plnej pokladov, ktoré môžete získať aj vy roztočením valcov v online kasínach. Zo špeciálnych symbolov tu stretnete Wild, ktorý stvárňuje logo hry, ten zastupuje všetky symboly okrem Feature. Keď sa kdekoľvek na valcoch objavia 3 alebo viac symbolov Scatter (FEATURE) - pyramídový chrám, spustí sa minihra, v ktorej získate roztočenia zadarmo. Tie sa odvíjajú od počtu symbolov ktoré sa objavia na valcoch. Obdivovať môžete aj nádherné motýle, papagáje, rôzne druhy kvetín, opice a ďalšie symboly súvisiace s džunglou.
Odhaľte tajomstvo, ktoré ukrývajú hracie automaty Jungle Wild, možno vás zavedú k drahým pokladom stratenej civilizácie.

Jackpoty čakajú

Jackpoty a výhry sú skutočne skvelé, buď však zodpovedný a nehraj o peniaze určené na živobytie.

Výherné automaty Jungle Wild a oveľa viac kasíno hier na Teba čaká v licencovaných kasínach

Každé online casino poskytuje svojim hráčom skvelý vstupný bonus. Tieto bonusy sú porovnateľné, preto si vyber kasíno podľa sympatií

Info o kasíno hre